Karmy dla ryb


Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę hodowli ryb, raków oraz małży. Nasza oferta obejmuje również najwyższej jakości karmy w formie granulatów, które dostarczają rybom i innym zwierzętom kompletny zestaw substancji odżywczych na każdym etapie życia.


Granulowana pasza dla ryb


Granulaty, czyli granulowane pasze dla ryb są gotowymi mieszankami charakteryzującymi się zbilansowanym profilem składników odżywczych. Dobór odpowiedniego granulatu umożliwia skuteczny wzrost ryb i stanowi podstawę udanych połowów oraz efektywności hodowli.

Pasze granulowane zawierają duże ilości wartościowego białka, które jest niezbędne do zdrowego wzrostu narybku oraz do zagęszczenia obsady. Pasze te posiadają średnio po 25 proc. białka, a także inne ważne substancje odżywcze, w tym między innymi witaminy, minerały, wartościowe tłuszcze.


Dobór odpowiedniego granulatu dla ryb:


- wylęg – drobny granulat o średnicy do 0,5 mm o zawartości 30 proc. białka
narybek 2-5 cm – pellet o średnicy 0,5-2,0 mm
roczne ryby – granulat mający średnicę 1,5-2,5 mm
dwuletnie ryby – granulat największy o średnicy 2,0-3,0 mm


Przed rozpoczęciem zimowania rybom podaje się także odpowiednie karmy wysokotłuszczowe.


Granulowana karma dla ryb – najwyższa jakość i szeroki wybór


Nasza firma specjalizuje się w dostawie narybku, a także w sprzedaży wszystkiego, co potrzebne do prowadzenia wydajnej hodowli.


Dzięki współpracy z najlepszymi producentami granulowanych karm dla ryb możemy zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiej gamy pasz przeznaczonych dla różnych gatunków, w tym między innymi karmy dla karpi.

Dostarczamy pasze do standardowego karmienia ryb na różnych fazach rozwoju, a także pasze kondycyjne, pasze lecznicze, które dbają o właściwą jakość hodowli.


W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji. Służymy pomocą w doborze odpowiednich karm dla ryb hodowlanych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami – będziemy mogli zasugerować najlepsze rozwiązania w doborze karm dla konkretnej hodowli.


Zapraszamy do zamówienia granulatów dla ryb w naszej firmie!