Sieci i akcesoria rybackie

Nasza firma specjalizuje się w dostawie wysokiej jakości sieci i akcesoriów rybackich dedykowanych dla rybaków, w tym także dla hodowli ryb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu i zrozumieniu potrzeb naszych klientów oferujemy wyłącznie sprawdzone wyposażenie rybackie.  
  

Sieci i akcesoria rybackie dla hodowli


Sieci rybackie powstają poprzez prace polegające na cięciu, łączeniu, obsadzaniu oraz uzbrajaniu. W zależności od procesów produkcyjnych sieci mogą posiadać różne kroje, co przekłada się na wielkość oczek, a także na wymiary całej sieci.   Specjalność naszej firmy to sprzedaż sieci i akcesoriów rybackich przeznaczonych dla hodowli – do stawów, jezior. Także dostarczamy produkty używane w połowach rzecznych, morskich.   Nasze sieci powstają z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich wytrzymałość, trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu mogą służyć przez długi czas, umożliwiając prowadzenie efektywnych połowów w różnych typach zbiorników wodnych.    
  

Sprawdź naszą pełną ofertę sieci i akcesoriów rybackich


Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką gamę sieci rybackich oraz dedykowanych akcesoriów, za pomocą których można prowadzić skuteczny połów praktycznie wszystkich gatunków ryb. Do połowu stosuje się zróżnicowane rodzaje sieci i narzędzi, które dzielone są na różne grupy pod względem ich przeznaczenia. Dobór odpowiedniego typu wyposażenia pozwala na szybki połów dużej ilości ryb.  

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wyposażenia połowowego, w tym:
 
 - sieci do przeciągania – sieci typu niewody i włoki
- sieci do wstawiania – tak zwane wontony i drygawice
- akcesoria rybackie – rzutki sieciowe, pułapki sprężynowe, żaki, narzędzia haczykowe  

 W razie dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu sieci rybackich oraz akcesoriów połowowych zawsze pozostajemy do usług. Doradzimy, jakie rodzaje wyposażenia rybackiego będzie mogło sprawdzić się najlepiej dla konkretnej hodowli.  

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!